Avyber.sk

CHCETE NAKÚPIŤ POHODLNE A BEZPEČNE?

Vyhľadajte si vytúžené produkty v našom katalógu. Nábytok, textil, dekorácie, elektronika, vybavenie domu a záhrady – toto všetko a ešte omnoho viac nájdete teraz na jednom mieste. Zabudnite na otravné reklamy a užite si pohodlné vyhľadávanie. Spolupracujeme s overenými slovenskými e-shopmi, ktoré sú zárukou kvality.

NENECHAJTE SA RUŠIŤ

Prvoradým cieľom avyber.sk je zabezpečiť pohodlné vyhľadávanie a zobrazovanie produktov z kvalitných a overených internetových obchodov. Dizajn sme prispôsobili potrebám návštevníkov, aby bol prehľadný a intuitívny. Vďaka kategóriám a filtrom sa v katalógu produktov veľmi rýchlo zorientujete a v krátkom čase nájdete presne to, čo hľadáte. Na našom webe nenájdete žiadnu rušivú reklamu, zavádzajúce informácie a ďalšie prvky, ktoré nakupovanie len znepríjemňujú. Spolupracujeme s kvalitnými slovenskými e-shopmi, ktoré majú certifikáty bezpečnosti a pozitívne ohlasy zákazníkov. Robíme všetko preto, aby bolo vyhľadávanie a nakupovanie produktov príjemným a bezpečným zážitkom.

AKO TO U NÁS FUNGUJE

Portál avyber.sk je navrhnutý tak, aby vám poskytol čo najväčší komfort pri vyhľadávaní a objednávaní tovaru. Moderný dizajn umožňuje intuitívnu orientáciu v katalógu produktov. Vďaka rozličným kategóriám a filtrom nájdete požadovaný tovar ľahko a rýchlo. Ak vás produkt zaujal, jednoducho kliknete na tlačidlo ,,Do obchodu“. Odkaz vás presmeruje do e-shopu, ktorý tovar predáva. V e-shope dodávateľa si môžete prečítať doplňujúce informácie o produkte, zistiť cenu a spôsob dopravy a vykonať objednávku. Celý proces objednávky, vrátanie jej zadania, prijatia a spracovania, platby a doručenia tovaru, prebieha výhradne v réžii obchodu, kde ste si tovar kúpili a ktorý s vami v priebehu objednávky komunikuje.

VYHĽADÁVAJTE A NAKUPUJTE BEZ OBÁV

Chcete nakupovať bezpečne? Nemusíte strácať čas overovaním internetových obchodov, pretože sme to už urobili za vás. Na našom portáli nájdete renomované obchody s certifikátmi o bezpečnom nákupe. O ich kvalite svedčia aj nezávislé spotrebiteľské recenzie a kladné referencie zákazníkov. Ak budete tovar vyhľadávať medzi e-shopmi v našej ponuke, máte záruku kvality a bezpečnosti.

RADI POMÔŽEME

Nie ste si niečím istí? Bez váhania sa na nás obráťte. Chceme, aby ste nakupovali pohodlne a bez problémov, a preto ponúkame bezplatnú pomoc pri objednávaní tovaru. Napíšte nám cez kontaktný formulár a my vám krok za krokom ukážeme, ako vyhľadať a objednať tovar z daného obchodu. Spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste.