Darčeky, ktoré potešia každú ženu

Hľadáte vhodný darček pre mamu, sestru, priateľku alebo manželku? Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky, ktoré nikdy nesklamú.


Každá žena túži byť krásna

Všetky dámy, ktorým záleží na výzore, si potrpia na starostlivosť o pokožku a vlasy. Ak viete, akú kozmetiku oslávenkyňa preferuje, môžete jej kúpiť kozmetický balíček. Či sa už rozhodnete pre bežnú alebo luxusnú kozmetiku, určite jej vyčarujete úsmev na perách. Je to prakticky darček, ktorý zaručene využije.

Exkluzívny darček

Ak chcete do darčeka zainvestovať, siahnite po značkovom parfume. Tým, že sa trafíte do vkusu oslávenkyne, jej dáte najavo, že ju naozaj poznáte. Pre vždy usmiate a energické ženy sa hodia ľahké a svieže vône, staršie a elegantné dámy obľubujú aj ťažie a podmanivé parfumy. Pri nákupe parfumu cez internet sa riaďte jeho farbou. Zmyslovo podmanivé vône sa väčšinou ukrývajú v tmavočervenom, tmavomodrom alebo čiernom flakóne. Zelené a svetlomodré farby prezrádzajú svieže vône, ružové a oranžové parfumy obsahujú ovocné vône. Romantické vône rozpoznáte podľa kvetovaného vzoru a ružovej alebo bielej farby.

Darček nabitý emóciami

Ak túžite darovať niečo osobné, vyberte darček, ktorý pripomenie spomienky na spoločne strávené chvíle. V súčasnosti stačí obyčajná fotka, ktorú môžete vytlačiť na hrnček, magnetku, kľúčenku, tričko či vankúš. Najjednoduchšou možnosťou je vybrať krásny rámik a vložiť do neho spoločnú fotografiu.

Overená klasika

K overenej klasike, ktorá nikdy nesklame, patria kvety a šperky. Kvety môžete kúpiť buď rezané vo forme kytice alebo aj sadené v peknom kvetináči. Z črepníkových kvetov sú populárne orchidey a fialky, z rezaných ruže, tulipány, ľalie či slnečnice. Šperky sú darčekom, ktorý vyžaduje väčšiu investíciu, ale zároveň prináša aj veľkú radosť.

Darček v podobe módneho doplnku

Ak poznáte vkus oslávenkyne, môžete jej kúpiť aj módny doplnok alebo bižutériu. V zimnom období poteší set šálu, čiapky a rukavíc, v lete je ideálna hodvábna alebo farebná šatka. Poteší aj vtipná alebo elegantná bižutéria, či už náušnice, prstene, brošne, čelenky, náramky alebo náhrdelníky.

Facebook
Pinterest
Twitter
Email
Ako vybrať kvalitný matrac pre výdatný spánok
Textil

Ako vybrať kvalitný matrac pre výdatný spánok

Kvalita spánku v mnohom závisí od toho, aký matrac používate. Ak nie je dostatočne pohodlný, nevplýva len na to, či si dostatočne odpočiniete, môže priniesť aj problémy s pohybovou sústavou. Poradíme vám preto, ako vybrať matrac, ktorý bude vyhovovať všetkým vašim potrebám.

Jedálenský stôl
Nábytok

Vyberáte jedálenský stôl? Poradíme vám

Jedálenský stôl je súčasť zariadenia kuchyne, ktorá patrí k tým najviac využívaným. Deti si na ňom robia domáce úlohy, stolujete na ňom a ponúkate občerstvenie svojim hosťom. Nejednej gazdinej navyše slúži ako rozšírenie pracovnej plochy pri príprave jedál. Ak chcete, aby vám vyhovoval po všetkých stránkach, pri jeho výbere by ste mali vziať do úvahy niekoľko parametrov. Ktoré to sú a čo všetko máte pri nákupe k dispozícii?

Ako vybrať ideálny nočný stolík
Doplnky

Ako vybrať ideálny nočný stolík?

I keď je nočný stolík menších rozmerov, je dôležitou súčasťou zariadenia spálne. Pomáha dotvoriť jej dizajn a prispieva tiež k vášmu komfortu pri odpočinku. Ako si nočný stolík vybrať a na čo všetko pritom myslieť, vám poradíme v nasledujúcom krátkom návode.

Ako si vybrať vhodnú manželskú posteľ
Nábytok

Ako si vybrať vhodnú manželskú posteľ

Prespíme až tretinu nášho života, preto nie je jedno na čom ležíme. Výber manželskej postele môže byť orieškom, nakoľko musí vyhovovať obom ľuďom. Pre každého z nás predstavuje komfortný spánok niečo iné. Každopádne, pri výbere manželskej postele je základom váš stanovený rozpočet, voľba materiálu a kvalitné matrace. Prízvukujeme, že matrace sú na celej posteli tým najdôležitejším bodom, tu sa nebojte väčších investícií, vaša chrbtica a telo vám poďakujú…

Čo všetko by ste mali vedieť pred kúpou rohovej sedačky
Nábytok

Čo všetko by ste mali vedieť pred kúpou rohovej sedačky

Pred samotnou kúpou rohovej sedačky si v prvom rade precízne odmerajte priestor, kde by mala stáť. Aj keď sa interiérové trendy a dizajn neprestajne mení, rohové sedačky ostávajú neotrasiteľnou dominantou nášho domova. Trávime na nich voľné chvíle, relaxujeme a schádzame sa na nich s rodinou, či priateľmi. Pri výbere “tej pravej” sedačky by sme mali dbať na kvalitu, veľkosť a pohodlie.

Vyberáme si novú obývaciu stenu
Nábytok

Vyberáme si novú obývaciu stenu

Pod obývacou stenou si už dávno nepredstavíme ťažkopádnu a ozrutánsku konštrukciu, ktorá nás strašila v obývačke našich rodičov. Dnešné obývacie steny sú vzdušné, ľahko variovateľné a každý si medzi nimi nájde dizajn podľa vlastného vkusu. Pri výbere obývacej steny by ste mali brať do úvahy najmä dispozície a veľkosť vašej obývačky, vaše nároky na úložný priestor a v neposlednom rade vaše finančné možnosti.

Začnite písať názov produktu, ktorý hľadáte.
Menu
0 Obľúbené produkty
Môj účet