Nezaradené

Darčeky, ktoré potešia každú ženu

Darčeky, ktoré potešia každú ženu

Hľadáte vhodný darček pre mamu, sestru, priateľku alebo manželku? Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky, ktoré nikdy nesklamú.

Každá žena túži byť krásna

Všetky dámy, ktorým záleží na výzore, si potrpia na starostlivosť o pokožku a vlasy. Ak viete, akú kozmetiku oslávenkyňa preferuje, môžete jej kúpiť kozmetický balíček. Či sa už rozhodnete pre bežnú alebo luxusnú kozmetiku, určite jej vyčarujete úsmev na perách. Je to prakticky darček, ktorý zaručene využije.

Exkluzívny darček

Ak chcete do darčeka zainvestovať, siahnite po značkovom parfume. Tým, že sa trafíte do vkusu oslávenkyne, jej dáte najavo, že ju naozaj poznáte. Pre vždy usmiate a energické ženy sa hodia ľahké a svieže vône, staršie a elegantné dámy obľubujú aj ťažie a podmanivé parfumy. Pri nákupe parfumu cez internet sa riaďte jeho farbou. Zmyslovo podmanivé vône sa väčšinou ukrývajú v tmavočervenom, tmavomodrom alebo čiernom flakóne. Zelené a svetlomodré farby prezrádzajú svieže vône, ružové a oranžové parfumy obsahujú ovocné vône. Romantické vône rozpoznáte podľa kvetovaného vzoru a ružovej alebo bielej farby.

Darček nabitý emóciami

Ak túžite darovať niečo osobné, vyberte darček, ktorý pripomenie spomienky na spoločne strávené chvíle. V súčasnosti stačí obyčajná fotka, ktorú môžete vytlačiť na hrnček, magnetku, kľúčenku, tričko či vankúš. Najjednoduchšou možnosťou je vybrať krásny rámik a vložiť do neho spoločnú fotografiu.

Overená klasika

K overenej klasike, ktorá nikdy nesklame, patria kvety a šperky. Kvety môžete kúpiť buď rezané vo forme kytice alebo aj sadené v peknom kvetináči. Z črepníkových kvetov sú populárne orchidey a fialky, z rezaných ruže, tulipány, ľalie či slnečnice. Šperky sú darčekom, ktorý vyžaduje väčšiu investíciu, ale zároveň prináša aj veľkú radosť.

Darček v podobe módneho doplnku

Ak poznáte vkus oslávenkyne, môžete jej kúpiť aj módny doplnok alebo bižutériu. V zimnom období poteší set šálu, čiapky a rukavíc, v lete je ideálna hodvábna alebo farebná šatka. Poteší aj vtipná alebo elegantná bižutéria, či už náušnice, prstene, brošne, čelenky, náramky alebo náhrdelníky.